Upcoming retreats

[PL] Bogini w Pełni, 2-4.09, Międzylesie

PRZESZŁE WYJAZDY/ PAST RETREATS

[PL] Czujesz, że Nowy Rok chcesz zacząć z uważnością NA SIEBIE, by później wejść w 2022 bardziej świadomie, w zgodzie ze Sobą i w większym poczuciu PEŁNI? Pragniesz czasu DLA SWOJEJ KOBIECOŚCI, cielesnej ekspresji emocji z ciała poprzez głos, ruch i taniec? Ten weekendowy wyjazd jest skrojony specjalnie by Ci to dać.


[PL] Wyjątkowe warsztaty, podczas których połączymy pracę z ciałem i głosem.
Na tych warsztatach odkryjesz radość z dawania głosu…swojemu głosowi.


[ENG] A WEEK WITH YOGA AND AYURVEDA IN IZERÓW IN THE WORLD OF NATURE.
2nd EDITION
A week of rest and breath with Ayurveda, yoga, sound baths surrounded by greenery and silence in the beautiful area of the Jizera Foothills in Poland, away from the city.

It is the perfect time for people who are busy and live fast on a daily basis. A week with Yoga and Ayurveda is the time for you. Time when you can stop and focus on yourself. Time to find your inner balance

2 groups:
13-20.08.2021
21-28.08.2021


[PL] Zapraszamy ponownie na tydzień odpoczynku i oddechu z Ajurwedą, jogą, kąpielami dźwiękowymi w otoczeniu zieleni oraz ciszy w pięknej okolicy Pogórza Izerskiego, z dala od miasta. Dolina Harmonii, Kopaniec.
Jest to idealny czas dla osób, które na co dzień są zabiegane i żyją szybko. Tydzień z Jogą i Ajurwedą to czas dla Ciebie. Czas, w którym możesz się zatrzymać i skupić na sobie. Czas, by odnaleźć wewnętrzną równowagę


2 grupy:
13-20.08.2021
21-28.08.2021


[PL] Weekend z Jogą w Białym Domu w Antonowie.
Z dala od miasta, w miejscu, gdzie spokój i piękno przyrody naturalnie współbrzmi z praktyką, medytacją, odpoczynkiem oraz ciepłem przebywania w grupie.


weekly detox with yoga & Ayurveda retreat

[PL] Tydzień dla Twojego zdrowia. Przywróć równowagę w ciele i umyśle. Rozpocznij proces samo uzdrawiania.
Dlaczego Detoks?


weekly detox with yoga & Ayurveda retreat

A week for your health. Restore balance in body and mind. Begin the self-healing process.
Why Ayurvedic Detox?