Upcoming events

AGENDA FOR MARCH & APRIL ’23


Shamanic Magic Truffles with Sound Medicine Ceremony, 23rd April, 21st May & 25th June

Gift voucher for your loved ones or your colleagues

Get your loved ones mindful gift they can choose yourself from many different events.
Available in paper or digital version.
Voucher valid for 3 months from the date of purchase.

Order it by contacting me via contact form (below) or e-mail hello@agata-wholistic-touch.com

Cancellation policy: please read here.
By purchasing the ticket you are agreeing to the conditions.


PAST EVENTS

*Special guest teacher session: Sound Bath Meditation: The Power of Sound Healing at delight yoga studio, Amsterdam
Friday, 4th of November


* special guest session: Cacao ceremony at Yoga spot, sunday 27th Nov

Nie myslalam, ze medytacja moze mieć wpływ na inne aspekty naszego życia. Jakoś nigdy nie myslalam za bardzo o medytacji, wiec strasznie się cieszę, że na Ciebie trafiłam. Jak pracowałam w korpo to kiedyś mój szef prowadził sesje z pewnym podróżnikiem. On na maxa wtedy spłycił medytacje i uznałam to za niezłe gówno i nie zgłębiałam tematu. Więc serio, dzięki, ze jesteś i to co robisz, robisz w tak niesamowity, zaraźliwy sposób ❤️

Agata, bardzo dziękuję za piękną, otulającą medytację. Poczułam swoją moc, która mnie grzała, ale nie parzyła i poczułam swoją intencję "Troszczę się o siebie z czułością". Wypowiadam, zasiewam, zbieram.

Joanna Bartmańska
Coaching Seksualności

Bardzo dziękuję za wczoraj. Super prowadzisz sesję, Twój głos na prawdę relaksuje. Bardzo mi pomogła Twoja medytacja, zrelaksowałam się bardzo. Ciężki tydzień miałam ostatnio... ale dzisiaj znowu świat widzę kolorowo.

Agnieszka Kurowska

Medytacje podczas kąpieli dźwiękowych, prowadzone przez Agatę, sprawiają, że zasypiam szybko i śpię jak dziecko. Warto wspomnieć, że miewam problemy ze spaniem, szczególnie z zasypianiem. Medytacje rozwiązują te problemy. Dodatkowo podczas sesji patrzę na siebie i wydarzenia z innej perspektywy. Medytacje mają na mnie bardzo terapeutyczny wpływ. Polecam Agatę, jest znakomitą specjalistką!

Ada Lal
Cukiernik / Ptiszu

Super medytacja. Nie myslalam, że mogę się tak poczuć. Dzisiaj tam na plazy byłam wolna, szczęśliwa, dzika i spełniona. Przypomniało mi się jedno wydarzenie z mojego życia sprzed 10 lat. Pamietam jak raz jedyny raz w życiu tańczyłam nago w moim mieszkaniu, bez skrępowania bez oceniania, dokładnie tak jak dzisiaj. Dziękuję ❤️

Spałam wybornie i w dodatku nie pamietam samego końca sesji bo zasnęłam na podłodze. Było cudnie. Jak tylko mi rodzina da czas to będę wpadać.

Agata S.
Psychterapeuta

Dla mnie osobiście wszytko, czym się teraz zajmujesz ma ogromną moc i zaspokaja wszystkie moje zmysły. Piękno, harmonia i moc. Serio. I naprawdę ja dużo teraz różnych rzeczy praktykuję, czy medytacji słucham i nigdy mam takich mega namacalnych głębokich efektów. Nie chcę brzmieć jakoś patetycznie, ale musiałam Ci to napisać, bo zawsze mam takie WOW, co to za uderzenie energii było.

Marta

Jeśli się jeszcze zastanawiacie czy wziąć udział w sesji medytacyjnej, czy warto? Ja Wam podpowiem, że warto a nawet trzeba spróbować!!! Mnie osobiście ostatnio bardzo trudno się było zrelaksować - dzieci nie chciały w porę zasnąć, w domu rozgardiasz, brak spokojnego miejsca (mata w graciarni na podłodze, tam mi się przyszło schować), kłopoty techniczne. I kiedy już udało mi się dołączyć miałam taki natłok myśli, tak mi skakały po głowie, że chciałam odpuścić - aż tu nagle Agata Malczewska jakby złapała mnie, wirtualnie spętała, otuliła i przepadłam. Nawet nie wiem jako to się stało, że trwałam w tym relaksującym uścisku... nie wiem kiedy zostawiłam za sobą hordę galopujących myśli! Agata robisz to genialnie! Polecam!

Marlena Skrok

Agata piękna medytacja, bardzo głęboko w nią weszłam. Chyba sobie dziś nic lepszego nie mogłam wymarzyć. W czwartek miałam sesję z Totalnej Biologii, na której odkryłam kilka moich programów życiowych i odpuszczałam je. I Ty mi tą medytacje w darze na dokładkę. Dzięki wielkie kobieto ❤️❤️❤️❤️ nawet słony smak wody w ustach poczułam.

Marta
{"video_yurl":"true"}