Szamańska Ceremonia z Magicznymi Truflami i muzyką na żywo (prowadzona w języku polskim)

Sobota 16 marca, 10:30-16:00
Ruigeweg:

Zarezwuj darmową rozmowę telefoniczną.
Wyślij mi E-MAILa poprzez formularz kontaktowy
na samym dole strony lub na adres:
HELLO@AGATA-WHOLISTIC-TOUCH.COM

Połącz się ze sobą ponownie na głębszym poziomie i przełam stare nawyki. Znajdź swój wewnętrzny spokój i rozwiń swój umysł. Znajdź więcej radości i miłości dzięki magii.

Inspirująca lokalizacja z jurtą pośrodku prywatnego lasu (Ananasbos), pomiędzy plażami Sint Maartenszee i Callantsoog a malowniczą miejscowością Schagen. Umieszczona na linii Leya energia jest już wyczuwalna po wyjściu z samochodu i staje się silniejsza w miarę zbliżania się do jurty.

Święte trufle i grzyby są od wieków używane na całym świecie w rytuałach szamańskich. Są znane w świecie zachodnim od kilkudziesięciu lat.

Te trufle i grzyby mogą wiele znaczyć dla osób cierpiących z powodu lęków, stresu, wypalenia zawodowego, smutku, negatywnego obrazu siebie, uzależnień i depresji.
Moc psilocybiny daje głęboki wgląd w siebie i życie. Może ujawnić, gdzie leżą Twoje blokady i pokazać, nad czym możesz pracować.

ZBADANE KORZYŚCI PSYLOCYBINY

 • Pomaga w zarządzaniu emocjonalnym w przypadku nieuleczalnej choroby, zarówno dla pacjenta, jak i jego rodziny
 • Promuje „mistyczną” introspekcję i samorealizację
 • Wspomaga radzenie sobie i leczenie PTSD
 • Pomoc w przypadku długotrwałej depresji
 • Może poprawić równowagę emocjonalną i nastrój
 • Może wywołać świadomy sen
 • Zwiększa kreatywność i poprawia odzyskiwanie pamięci
 • Może zwiększyć skuteczność psychoterapii
 • Może zapobiegać migrenom i klasterowym bólom głowy
 • Pomoc i leczenie zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i uzależnień
 • Może pomóc zmniejszyć stan zapalny
 • Wspomaga neurogenezę i neuroplastyczność

CEREMONIA

Podczas ceremonii grupowej jestem główną przewodniczką przy wsparciu mojej przyjaciółki. Energię kieruję muzyką na żywo na przemian z chwilami ciszy. Muzyka jest jednym z najlepszych przewodników w tej podróży, a także moim osobistym lekarstwem i językiem. Jest to dla mnie najbardziej bezpośredni i troskliwy sposób dotarcia do Ciebie podczas ceremonii, zrozumienia Twojego procesu i pomocy w uzyskaniu wglądu.

Grupa będzie mała i będzie liczyć od 4 do 10 uczestników, aby Twoja podróż była kameralna i prywatna.

Rytuał rozpoczynamy od zebrania się w kręgu, aby wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się z przestrzenią i resztą grupy. Zostaniesz poproszony o podzielenie się swoimi zamierzeniami i oczekiwaniami, co do ceremonii.

Następnie zostaną podane trufle i rozpocznie się święta podróż. Wejście do procesu zajmuje zwykle od 10 do 40 minut. Gdy rozpoczniesz podróż w swojej bezpiecznej przestrzeni, wskazówki rozpoczną się muzyką i piosenką otwierającą.

Około 3-4 godzin później, kiedy będziesz wracać z tej eksploracji, ponownie zostaniesz powitany herbatą ziołową i zdrowymi przekąskami.

Naszą podróż zakończymy ponownym zebraniem się w kręgu, aby podzielić się i zintegrować nasze doświadczenia.

Dołącz do mnie podczas ceremonii i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Udział w ceremonii z magicznymi truflami to poważna decyzja, która może wiązać się z wieloma pytaniami i wątpliwościami. Dlatego tak ważne jest, aby nie spieszyć się i wypełnić kwestionariusz w spokoju.

Przed potwierdzeniem udziału proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Po zweryfikowaniu informacji będę mogła potwierdzić Twój udział.
Formularz zgłoszeniowy to bardzo ważny etap przystąpienia do ceremonii, dlatego proszę o poświęcenie czasu na jego wypełnienie.

Po otrzymaniu informacji skontaktuję się z Tobą e-mailem, aby umówić się na rozmowę telefoniczną w celu sfinalizowania Twojego udziału.

Telefon pomaga nam wszystkim poznać się nawzajem.
Podczas tej rozmowy możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania. Zostaniesz zapoznana/y z tym, jak będzie przebiegał proces i czego możesz się spodziewać.
Ważne jest, aby zrozumieć swoje intencje i potrzeby związane z ceremonią.

CENA

Ceremonia grupowa: 330 €/os
Masz niskie dochody lub jesteś w trudnej sytuacji finansowej? Oferuję płatność w 2 ratach. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji.

CEREMONIA PRYWATNA (~4h)
Czy chciałbyś przeżyć to doświadczenie sam/a, ze swoim partnerem lub w prywatnym gronie przyjaciół i bliskich?

Miejsce ceremonii zostanie ustalone podczas naszej rozmowy telefonicznej i nie jest wliczone w cenę. Ceremonie prywatne do 4 osób są prowadzone tylko przeze mnie.

1 osoba: € 450
2 osoby: € 320 pp.
3 osoby: € 290 pp.
4 osoby: € 260 pp.
5+ osób: na prośbę

Ceny nie zawierają BTW

Zapoznaj się z polityką anulacji tutaj.

O Agacie

Shamanic Guide. Medicine Woman. Sound Healer

Agata jest terapeutką dźwięku, medicine woman, terapeutką masażu ajurwedyjskiego i terapeutką ajurwedyjską. Jest założycielką Agata Wholistic Touch.

Odbyła 3,5-letnie szkolenie pod okiem 2 szamanek, które pomogły jej rozwijać pracę z muzyką jako medycyną.

Pracuje z głosem, ciałem i dźwiękiem, oferując warsztaty ponownego połączenia się ze swoim głosem, sesje kąpieli dźwiękowych i ceremonie (kakao, święty tytoń rapé i magiczne trufle) dla grup, 1-1 i firm.

“W głębi duszy zawsze byłam muzykiem i artystką. Muzyka jest w moim życiu odkąd pamiętam. To moja druga skóra, którą oddycham i marzę. To mój osobisty język i moje lekarstwo. Dzięki moim nauczycielkom-szamankom z Portugalii nauczyłam się przez te lata, jak kierować innymi i pomagać im połączyć się ze swoim wnętrzem poprzez muzykę”.

Dowiedz się więcej o Agacie i skontaktuj z nią poprzez jej Instagrama @agata.wholistic.touch lub www.agata-wholistic-touch.com, Spotify oraz inne platformy muzyczne