Meditation

[PL]
W każdy poniedziałkowy wieczór o godz. 21:00 oraz w
każdą środę rano o godz. 8:30 czekam na Was na spotkaniu z medytacją online na dobry sen oraz energetyczny poranek.

Czujesz zmęczenie, przebodźcowanie, frustrację? Chcesz się wyciszyć i zanurzyć w swoim wewnętrznym świecie? To wydarzenie jest dla Ciebie.

Dołącz na wieczorne spotkanie z medytacją w każdy poniedziałkowy wieczór.
To spotkanie jest idealnym zakończeniem dnia w nurcie spokoju i pełnego relaksu.
Jeśli nigdy nie miałaś styczności z medytacją, albo masz poczucie, że “nie umiesz w medytację” jesteś w dobrym miejscu.

W każdy poniedziałek czekam na Was o godz. 21:00 na prowadzoną medytację online z kąpielą dźwiękową. Ta 40 minutowa sesja doskonale Was wesprze w uziemieniu oraz dobrym śnie.

Oprócz słów, towarzyszyć będą nam dźwięki instrumentów (misy kryształowe, bęben, dzwonki, shruti box i wiele innych), które wspomagają wejście w stan skupienia i byciu tu i teraz. Każda sesja jest inna i do każdej używam różnego zestawu instrumentów.

Przydatne będą koc lub ciepłe ubrania, mata do leżenia i spokojny kąt.

Aktualną listę spotkań z medytacją znajdziesz na mojej stronie w zakładce ‘Retreats & Events’ lub na moim Facebooku.

Inwestycja: 20zł
Spotkanie odbędzie się przy min. liczbie 3 osób.

Płatność (przed rozpoczęciem wydarzenia) na dane:
Agata Malczewska
73109015220000000052437721

Istnieje również możliwość płatności poprzez Revoluta lub w walucie euro.

Po dokonaniu wpłaty napisz do mnie, prześlę Ci link do wydarzenia.
Do zobaczenia:)

Jeśli się jeszcze zastanawiacie czy wziąć udział w sesji medytacyjnej, czy warto? Ja Wam podpowiem, że warto a nawet trzeba spróbować!!! Mnie osobiście ostatnio bardzo trudno się było zrelaksować - dzieci nie chciały w porę zasnąć, w domu rozgardiasz, brak spokojnego miejsca (mata w graciarni na podłodze, tam mi się przyszło schować), kłopoty techniczne. I kiedy już udało mi się dołączyć miałam taki natłok myśli, tak mi skakały po głowie, że chciałam odpuścić - aż tu nagle Agata Malczewska jakby złapała mnie, wirtualnie spętała, otuliła i przepadłam. Nawet nie wiem jako to się stało, że trwałam w tym relaksującym uścisku... nie wiem kiedy zostawiłam za sobą hordę galopujących myśli! Agata robisz to genialnie! Polecam!

Marlena Skrok

Dla mnie osobiście wszytko, czym się teraz zajmujesz ma ogromną moc i zaspokaja wszystkie moje zmysły. Piękno, harmonia i moc. Serio. I naprawdę ja dużo teraz różnych rzeczy praktykuję, czy medytacji słucham i nigdy mam takich mega namacalnych głębokich efektów. Nie chcę brzmieć jakoś patetycznie, ale musiałam Ci to napisać, bo zawsze mam takie WOW, co to za uderzenie energii było.

Marta

Agata, bardzo dziękuję za piękną, otulającą medytację. Poczułam swoją moc, która mnie grzała, ale nie parzyła i poczułam swoją intencję "Troszczę się o siebie z czułością". Wypowiadam, zasiewam, zbieram.

Joanna Bartmańska
Coaching Seksualności

Super medytacja. Nie myslalam, że mogę się tak poczuć. Dzisiaj tam na plazy byłam wolna, szczęśliwa, dzika i spełniona. Przypomniało mi się jedno wydarzenie z mojego życia sprzed 10 lat. Pamietam jak raz jedyny raz w życiu tańczyłam nago w moim mieszkaniu, bez skrępowania bez oceniania, dokładnie tak jak dzisiaj. Dziękuję ❤️

Medytacje podczas kąpieli dźwiękowych, prowadzone przez Agatę, sprawiają, że zasypiam szybko i śpię jak dziecko. Warto wspomnieć, że miewam problemy ze spaniem, szczególnie z zasypianiem. Medytacje rozwiązują te problemy. Dodatkowo podczas sesji patrzę na siebie i wydarzenia z innej perspektywy. Medytacje mają na mnie bardzo terapeutyczny wpływ. Polecam Agatę, jest znakomitą specjalistką!

Ada Lal
Cukiernik / Ptiszu

Agata piękna medytacja, bardzo głęboko w nią weszłam. Chyba sobie dziś nic lepszego nie mogłam wymarzyć. W czwartek miałam sesję z Totalnej Biologii, na której odkryłam kilka moich programów życiowych i odpuszczałam je. I Ty mi tą medytacje w darze na dokładkę. Dzięki wielkie kobieto ❤️❤️❤️❤️ nawet słony smak wody w ustach poczułam.

Marta

Nie myslalam, ze medytacja moze mieć wpływ na inne aspekty naszego życia. Jakoś nigdy nie myslalam za bardzo o medytacji, wiec strasznie się cieszę, że na Ciebie trafiłam. Jak pracowałam w korpo to kiedyś mój szef prowadził sesje z pewnym podróżnikiem. On na maxa wtedy spłycił medytacje i uznałam to za niezłe gówno i nie zgłębiałam tematu. Więc serio, dzięki, ze jesteś i to co robisz, robisz w tak niesamowity, zaraźliwy sposób ❤️

Spałam wybornie i w dodatku nie pamietam samego końca sesji bo zasnęłam na podłodze. Było cudnie. Jak tylko mi rodzina da czas to będę wpadać.

Agata S.
Psychterapeuta

Bardzo dziękuję za wczoraj. Super prowadzisz sesję, Twój głos na prawdę relaksuje. Bardzo mi pomogła Twoja medytacja, zrelaksowałam się bardzo. Ciężki tydzień miałam ostatnio... ale dzisiaj znowu świat widzę kolorowo.

Agnieszka Kurowska
{"video_yurl":"true"}