Sound Healing Practitioner Training.
Poziom 1 | Fundamenty kąpieli dźwiękowych

Krok po kroku poznaj fundamenty pracy z dźwiękiem i naucz się tworzyć wspierające doświadczenia relaksacji, regulacji i uważnej obecności – zarówno dla siebie, jak i w pracy z innymi.
Szkolenie jest otwarty dla osób początkujących. Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia.
DATY
Poziom 1:
piątek – niedziela, 31 lipca do 2 sierpnia ’26 | Czas trwania: 3 dni
piątek godz. 11:00-16:00,
sobota godz. 11:00-16:00
niedziela godz. 11:00-14:00
Dobrostan Studio, Powstańców Śląskich 112, 53-333 Wrocław





Sound Healing Practitioner Training | Poziom 1
To szkolenie zostało stworzone zarówno dla osób, które chcą rozpocząć swoją drogę pracy z dźwiękiem, jak i dla tych, którzy chcą włączyć dźwięk i głos do swojej obecnej praktyki zawodowej.
Niezależnie od tego, czy jesteś terapeutą, nauczycielem jogi, pracujesz z ciałem, czy po prostu czujesz, że dźwięk jest kierunkiem, który chcesz zgłębić – to szkolenie zapewni Ci solidne fundamenty teoretyczne i praktyczne.
Pracujemy w kameralnej grupie liczącej maksymalnie 8 osób, dzięki czemu każdy uczestnik ma przestrzeń do zadawania pytań, indywidualnego wsparcia oraz rozwijania swoich umiejętności.
Podczas trzech intensywnych dni poznasz podstawy pracy z dźwiękiem oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności potrzebne do samodzielnego prowadzenia sesji relaksacyjnych z wykorzystaniem dźwięku – zarówno indywidualnych, jak i grupowych.
Nie potrzebujesz wykształcenia muzycznego ani wcześniejszego doświadczenia. Wystarczy otwartość, ciekawość i gotowość do odkrywania możliwości, jakie niesie ze sobą praca z dźwiękiem.
To szkolenie pozwoli Ci rozwinąć nowe umiejętności, pogłębić relację z dźwiękiem i nauczyć się tworzyć spokojne, uważne i wspierające doświadczenia – dla siebie i innych.




Co mówią uczestniczki poprzednich edycji?
Ellen
„Wzięłam udział w szkoleniu Agaty, ponieważ chciałam włączyć pracę z dźwiękiem do prowadzonych przeze mnie sesji hipnozy i warsztatów. To była jedna z najlepszych decyzji.
Przyszłam z ciekawością, a wyszłam z ogromną inspiracją i motywacją do działania. Agata prowadzi to szkolenie z autentyczną pasją, która udziela się każdemu uczestnikowi.
Najbardziej doceniam jego praktyczny charakter. Agata posiada ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dlatego mogłam zadawać pytania dotyczące każdego aspektu pracy z dźwiękiem.
Pokazuje, jak wszechstronnym narzędziem jest dźwięk i jak można wykorzystywać go w różnych przestrzeniach i metodach pracy.
Po szkoleniu poczułam się gotowa, aby zacząć wprowadzać dźwięk do własnej praktyki.
Dziękuję, Agata!”
Thyrza
„W maju 2025 roku uczestniczyłam w szkoleniu Sound Healing Practitioner Training prowadzonym przez Agatę.
Agata stworzyła piękną, bezpieczną przestrzeń, w której było dużo miejsca na naukę, wymianę doświadczeń i rozwój.
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się wziąć udział w tym szkoleniu. Czuję się zainspirowana i pewna siebie, aby rozpocząć własną drogę pracy z dźwiękiem.”
Britta
„Uczestniczyłam w dwudniowym szkoleniu prowadzonym przez Agatę i było to niezwykle wartościowe doświadczenie.
Agata dzieli się ogromną wiedzą, a jednocześnie tworzy bezpieczną i wspierającą przestrzeń do nauki, praktyki i wymiany doświadczeń.
To szkolenie dało mi dokładnie to, czego potrzebowałam – pewność siebie, aby poprowadzić swoją pierwszą kąpiel dźwiękową.
Dziękuję za to piękne i wartościowe doświadczenie.”
Czego nauczysz się podczas Poziomu 1?
Podczas szkolenia:
- poznasz podstawy pracy z dźwiękiem oraz jego wpływ na ciało, umysł i układ nerwowy,
- dowiesz się, jak tworzyć bezpieczną i wspierającą przestrzeń do prowadzenia kąpieli dźwiękowych,
- nauczysz się swobodnie korzystać z podstawowych instrumentów, takich jak kryształowe misy śpiewające i dzwonki Koshi,
- zdobędziesz praktyczne doświadczenie poprzez ćwiczenia indywidualne i pracę w parach oraz grupie,
- poznasz różne możliwości wykorzystania dźwięku – zarówno w codziennym życiu, jak i podczas zajęć jogi, sesji indywidualnych, warsztatów czy innych form pracy z drugim człowiekiem.
- nauczysz się planować i prowadzić własne sesje sesje dźwiękowe dla klientów indywidualnych i grup.
Instrumenty, które poznasz

Misy kryształowe (Poziom 1 & 2)
Misy te wibrują czystymi tonami i pomagają zharmonizować centra energetyczne ciała.

Dzwonki Koshi (Poziom 1)
Znane ze swoich spokojnych i melodyjnych dźwięków, idealnych do uziemienia i relaksu

Misy Tybetańskie (Poziom1)
Tworzą bogate, rezonujące tony harmoniczne, które sprzyjają głębokiemu relaksowi, medytacji i równowadze energetycznej poprzez wibracje dźwiękowe, które, jak się uważa, wspomagają redukcję stresu, uważność i holistyczne leczenie

Ocean Drum (Poziom 2)
Imituje dźwięk fal oceanicznych, zapewniając kojące doznania sprzyjające wyciszeniu i wyciszeniu

Głos (Poziom 2)
Twój wyjątkowy instrument, który zawsze będzie brzmiał w Twój wyjątkowy sposób
Jak będziemy pracować?
Podczas szkolenia krok po kroku nauczysz się wykorzystywać instrumenty do tworzenia głębokich i wspierających sesji relaksacyjnych z wykorzystaniem dźwięku – zarówno dla siebie, jak i dla innych.
Dużą część szkolenia poświęcimy praktyce prowadzenia sesji indywidualnych i grupowych. Poznasz dynamikę pracy z uczestnikami, nauczysz się budować strukturę sesji oraz tworzyć bezpieczną, uważną i wspierającą przestrzeń.
Po ukończeniu szkolenia będziesz czuć się pewniej w korzystaniu z instrumentów oraz gotowa/gotowy do samodzielnego wykorzystywania dźwięku – zarówno w swojej codziennej praktyce, jak i w pracy z innymi.
Zdobyte umiejętności pozwolą Ci tworzyć doświadczenia wspierające głęboki relaks, regulację układu nerwowego i dobrostan.
Dla kogo jest to szkolenie?
To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:
- chcesz rozpocząć swoją drogę pracy z dźwiękiem,
- interesuje Cię wpływ dźwięku na ciało, umysł i układ nerwowy,
- szukasz nowego narzędzia wspierającego relaksację i dobrostan,
- jesteś nauczycielem jogi, terapeutą, bodyworkerem lub pracujesz z drugim człowiekiem i chcesz wzbogacić swoją pracę i ofertę,
- chcesz w przyszłości prowadzić własne sesje kąpieli dźwiękowych,
- szukasz nowej ścieżki rozwoju osobistego lub zawodowego.
Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia muzycznego ani znajomości pracy z dźwiękiem.
Do udziału w Poziomie 1 nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia muzycznego ani znajomości pracy z dźwiękiem.
Co wyróżnia to szkolenie?
• kameralna grupa – maksymalnie 8 uczestników
• duży nacisk na praktykę i indywidualne wsparcie
• możliwość nauki niezależnie od wcześniejszego doświadczenia
• połączenie pracy z dźwiękiem, głosem i świadomą obecnością
• doświadczenie zdobywane podczas prowadzenia sesji grupowych i indywidualnych
• autorski program oparty na wieloletniej praktyce prowadzonej w różnych krajach Europy
Zapraszam Cię do wspólnej podróży, podczas której odkryjesz praktyczne możliwości pracy z dźwiękiem i nauczysz się wykorzystywać je zarówno dla siebie, jak i w pracy z innymi.
Wystarczy otwartość, ciekawość i gotowość do odkrywania świata dźwięku.



Program szkolenia Poziom 1
I. ROZPOCZĘCIE SZKOLENIA

- Opening a session with intention and a Przejrzysta struktura
- Zrozumienie, skąd pochodzi dźwięk i muzyka
- Określenie, co chcesz wyrazić swoją pracą
- Wykorzystanie dźwiękowych podróży w ugruntowany, przystępny sposób
II. PODSTAWY DŹWIĘKU: WIBRACJE, RYTM I CZĘSTOTLIWOŚĆ
- Jak częstotliwości dźwięku wpływają na ciało
- Wizualizacja wibracji poprzez wzory cymatyczne i materiały strukturalne
- Świadoma praca z częstotliwością w praktyce
- Doświadczanie wibracji jako ruchu i rezonansu
- Wykorzystywanie rytmu do wspierania płynności i regulacji podczas sesji dźwiękowych

III. MISY KRYSZTAŁOWE

- Dbanie o misy w domu i w podróży
- Odkrywanie instrumentów uzupełniających i ich wpływu na wrażenia dźwiękowe
IV. ZROZUMIENIE DŹWIĘKU, HARMONII I BRZMIENIA
- Nauka podstaw harmonii, rezonansu i struktury muzycznej
- Praca z tonami i interwałami w praktyczny i przystępny sposób
- Sprawienie, aby teoria muzyki była zrozumiała i użyteczna dla wszystkich uczestników

V. FACYLITACJA, PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI I SESJI

- Rozwijanie umiejętności facylitacji grupowych doświadczeń dźwiękowych
- Tworzenie wspierającego środowiska i jasnego planu sesji
- Planowanie, ćwiczenie i oferowanie podróży dźwiękowych
Co zawiera 3-dniowe szkolenie?
Każdy dzień rozpoczynamy od praktyki somatycznej i ćwiczenia ugruntowującego, które pomagają wrócić do ciała, wyciszyć umysł i stworzyć przestrzeń sprzyjającą nauce oraz integracji doświadczeń.
Następnie przechodzimy do części teoretycznej, podczas której poznasz fundamenty pracy z dźwiękiem, a później do części praktycznej, gdzie krok po kroku będziesz rozwijać swoje umiejętności poprzez bezpośrednie doświadczenie.
Otrzymasz również 74-stronicowy podręcznik szkoleniowy, który będzie wspierał Cię zarówno podczas szkolenia, jak i po jego zakończeniu.
Harmonogram szkolenia (13 godzin)
Piątek
11:00 – 16:00
Sobota
11:00 – 16:00
Przerwa obiadowa: około 13:00 – 13:45
Niedziela (Poziom 1 & 2)
11:00 – 14:00
W cenie szkolenia:
- nielimitowana herbata i woda
- przekąski
- sesja sound bath prowadzona przez Agatę
Inwestycja
Cena promocyjna (early bird): 3200 pln
do 30-tego czerwca (ograniczona liczba miejsc)
Cena regularna: 3600 pln
Płatność ratalna
Możliwość płatności w ratach:
I rata: 1000 pln – płatność rezerwująca miejsce (bezzwrotna)
II rata: pozostała kwota płatna przed rozpoczęciem szkolenia


Dobrze wiedzieć / przygotowanie
Poziom 1
Przyjdź dokładnie taka/taki, jaki jesteś, nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia ani przygotowania.
To szkolenie na poziomie podstawowym, dostępne dla osób z różnych środowisk i zawodów. Nie musisz się do niego specjalnie przygotowywać.
Możesz zabrać ze sobą przedmioty, które są dla Ciebie ważne lub wspierające – na przykład kryształy, notatnik lub elementy Twojej osobistej praktyki czy przestrzeni pracy.
Jeśli posiadasz już własny zestaw mis kryształowych lub inne instrumenty dźwiękowe, możesz z nich korzystać i ćwiczyć podczas szkolenia.
Wielkość grupy
Maksymalna liczba uczestników: 8 osób



Agata

Agata jest muzyczką, artystką oraz praktyczką pracy z dźwiękiem, od zawsze głęboko związaną z muzyką, która towarzyszy jej od najwcześniejszych lat życia. Dźwięk jest dla niej naturalnym językiem ekspresji i przestrzenią wewnętrznej transformacji.
Jej droga artystyczna rozpoczęła się bardzo wcześnie – już w wieku 4 lat zaczęła występować na scenie. W latach 7–18 rozwijała swoje umiejętności wokalne pod okiem profesjonalnych nauczycieli i trenerów głosu.
W trakcie swojej dalszej ścieżki rozwoju i eksploracji różnych podejść pracy z człowiekiem, Agata odkryła głęboki potencjał dźwięku, wibracji i intencji jako narzędzi wspierających dobrostan i wewnętrzną równowagę.
Wierzy, że muzyka może wpływać na nastrój, wspierać regulację układu nerwowego, przywoływać wspomnienia oraz pomagać w uwalnianiu napięć emocjonalnych. Dla niej dźwięk nie jest wyłącznie formą sztuki, ale również subtelnym narzędziem wspierającym procesy relaksacji i harmonizacji..
Od 2019 roku Agata prowadzi sesje kąpieli dźwiękowych, zarówno grupowe, jak i indywidualne. Zrealizowała setki spotkań w Holandii, Polsce, Francji, Niemczech oraz Portugalii, wspierając uczestników w doświadczeniu głębokiego relaksu i kontaktu ze sobą poprzez dźwięk.
W 2022 roku ukończyła certyfikowane szkolenie z zakresu pracy z dźwiękiem pod okiem Stacey Griffin (Shift Meditation).
Na co dzień Agata mieszka i pracuje w Amsterdamie w Holandii, gdzie prowadzi swoją praktykę. Co kilka miesięcy przyjeżdża do Polski, gdzie organizuje retreaty, szkolenia oraz sesje dźwiękowe.
Jej praca koncentruje się na wspieraniu osób, które poszukują równowagi, wyciszenia oraz głębszego kontaktu ze sobą poprzez doświadczenie dźwięku.
Warunki anulacji
W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu:
- do 6 tygodni przed wydarzeniem przysługuje zwrot 100% wpłaconej kwoty (pomniejszony o koszty administracyjne),
- od 4 do 6 tygodni przed wydarzeniem przysługuje zwrot 50% całkowitej kwoty,
- na mniej niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia zwrot nie jest możliwy.
Przygotowanie tego szkolenia wymaga ode mnie dużego zaangażowania, czasu oraz kosztów organizacyjnych. W przypadku rezygnacji w ostatniej chwili miejsce pozostaje niewykorzystane i nie ma możliwości jego ponownego udostępnienia innej osobie.
Dziękuję za zrozumienie i szacunek do tego procesu.

