Nie myslalam, ze medytacja moze mieć wpływ na inne aspekty naszego życia. Jakoś nigdy nie myslalam za bardzo o medytacji, wiec strasznie się cieszę, że na Ciebie trafiłam. Jak pracowałam w korpo to kiedyś mój szef prowadził sesje z pewnym podróżnikiem. On na maxa wtedy spłycił medytacje i uznałam to za niezłe gówno i nie zgłębiałam tematu. Więc serio, dzięki, ze jesteś i to co robisz, robisz w tak niesamowity, zaraźliwy sposób ❤️

Jeśli się jeszcze zastanawiacie czy wziąć udział w sesji medytacyjnej, czy warto? Ja Wam podpowiem, że warto a nawet trzeba spróbować!!! Mnie osobiście ostatnio bardzo trudno się było zrelaksować – dzieci nie chciały w porę zasnąć, w domu rozgardiasz, brak spokojnego miejsca (mata w graciarni na podłodze, tam mi się przyszło schować), kłopoty techniczne. I kiedy już udało mi się dołączyć miałam taki natłok myśli, tak mi skakały po głowie, że chciałam odpuścić – aż tu nagle Agata Malczewska jakby złapała mnie, wirtualnie spętała, otuliła i przepadłam. Nawet nie wiem jako to się stało, że trwałam w tym relaksującym uścisku… nie wiem kiedy zostawiłam za sobą hordę galopujących myśli! Agata robisz to genialnie! Polecam!

Medytacje podczas kąpieli dźwiękowych, prowadzone przez Agatę, sprawiają, że zasypiam szybko i śpię jak dziecko. Warto wspomnieć, że miewam problemy ze spaniem, szczególnie z zasypianiem. Medytacje rozwiązują te problemy. Dodatkowo podczas sesji patrzę na siebie i wydarzenia z innej perspektywy. Medytacje mają na mnie bardzo terapeutyczny wpływ. Polecam Agatę, jest znakomitą specjalistką!

Dla mnie osobiście wszytko, czym się teraz zajmujesz ma ogromną moc i zaspokaja wszystkie moje zmysły. Piękno, harmonia i moc. Serio. I naprawdę ja dużo teraz różnych rzeczy praktykuję, czy medytacji słucham i nigdy mam takich mega namacalnych głębokich efektów. Nie chcę brzmieć jakoś patetycznie, ale musiałam Ci to napisać, bo zawsze mam takie WOW, co to za uderzenie energii było.

Agata piękna medytacja, bardzo głęboko w nią weszłam. Chyba sobie dziś nic lepszego nie mogłam wymarzyć. W czwartek miałam sesję z Totalnej Biologii, na której odkryłam kilka moich programów życiowych i odpuszczałam je. I Ty mi tą medytacje w darze na dokładkę. Dzięki wielkie kobieto ❤️❤️❤️❤️ nawet słony smak wody w ustach poczułam.

Bardzo dziękuję za wczoraj. Super prowadzisz sesję, Twój głos na prawdę relaksuje. Bardzo mi pomogła Twoja medytacja, zrelaksowałam się bardzo. Ciężki tydzień miałam ostatnio… ale dzisiaj znowu świat widzę kolorowo.

Agata, bardzo dziękuję za piękną, otulającą medytację. Poczułam swoją moc, która mnie grzała, ale nie parzyła i poczułam swoją intencję “Troszczę się o siebie z czułością”. Wypowiadam, zasiewam, zbieram.

Spałam wybornie i w dodatku nie pamietam samego końca sesji bo zasnęłam na podłodze. Było cudnie. Jak tylko mi rodzina da czas to będę wpadać.

Spotkania z medytacją

Super medytacja. Nie myslalam, że mogę się tak poczuć. Dzisiaj tam na plazy byłam wolna, szczęśliwa, dzika i spełniona. Przypomniało mi się jedno wydarzenie z mojego życia sprzed 10 lat. Pamietam jak raz jedyny raz w życiu tańczyłam nago w moim mieszkaniu, bez skrępowania bez oceniania, dokładnie tak jak dzisiaj. Dziękuję ❤️